Funkcjonalności systemu on-line 
SALDEO

 

Dbając o komfort pracy swoich klientów udostępniamy im nieodpłatnie system on-line SALDEO dający wiele korzyści i zmieniający uciążliwe do tej pory czynności w przyjemne działania oszczędzające czas i pieniądze. Każdy klient MC-OFFICE otrzymuje indywidualny dostęp (konto) do systemu on-line zabezpieczony hasłem dostępowym.

 

 

 

PROGRAM DO FAKTUROWANIA

Klient ma możliwość wystawiania wielu rodzajów faktur (VAT, zaliczek, korekt …) i wysłania ich mailem bezpośrednio do kontrahenta. Jeśli nie jest „VAT-owcem” może wystawiać rachunki. Szybko i łatwo!

 

ARCHIWUM DOKUMENTÓW

Czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Biblioteka dokumentów to oszczędność czasu i pieniędzy. Klient ma dokumenty zawsze pod ręką, a dzięki wyszukiwarce ich odnalezienie jest niezwykle proste.

 

ROZLICZENIA Z KONTRAHENTAMI

Klient od razu wie kto jeszcze nie zapłacił mu faktury. Ma również możliwość kontroli swoich płatności za faktury kosztowe (np. usługi księgowe).

 

PRZEPŁYW DOKUMENTÓW

Klient ma możliwość przesyłania dokumentów do biura za pomocą systemu. Wysyłanie jest znacznie bezpieczniejsze niż przesyłka klasyczną drogą mailową.

 

KONTROLA PŁATNOŚCI PODATKÓW

Klient kontroluje, które podatki i składki już opłacił. Dzięki automatycznym przypomnieniom na maila, nie spóźni się z wymaganymi płatnościami.

 

BEZPŁATNY DOSTĘP

Dokumenty i dane zawsze pod ręką. Dostępne przez całą dobę z każdego miejsca na świecie z komputera, ipada i smartfona

Zobacz jak to działa 

Partnerem dostarczającym oprogramowanie 

 

Logo SaldeoSMART

jest:

BrainSHARE

Więcej informacji o korzyściach znajdziesz tu

NASI KLIENCI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Wygodne i darmowe przekazywanie dokumentów do MC-OFFICE
PACZKOMATY

 

Innowacyjność jest naszą naturą, dlatego jako pierwsze biuro rachunkowe w Polsce wdrożyliśmy nowoczesny system przekazywania dokumentów księgowych dla naszych klientów. Przesłanie dokumentów za pomocą paczkomatów firmy InPost odbywa się szybko i łatwo. Paczkomaty dostępne są całą dobę przez siedem dni w tygodniu, co pozwala naszym klientom nadanie przesyłki w dogodnym dla siebie momencie. Bez konieczności adresowania koperty i stania w kolejkach, a dokumenty docierają do nas już następnego dnia. Każdy klient ma możliwość jednorazowego (w każdym miesiącu) bezpłatnego skorzystania z tej formy przekazania dokumentów do naszego biura.

 

Sprawdź jakie to proste - kliknij obrazek paczkomatu (poniżej), potem wypełnij prosty formularz, kiedy otrzymasz kod SMS udaj się do dowolnego paczkomatu i nadaj przesyłkę

Gotowe!

Wyślij dokumenty

 

DOSTĘPNOŚĆ

Paczkomaty InPost dostępne są przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dlatego Klient ma możliwość nadania przesyłki o dowolnej porze w każdym z ponad 1100 paczkomatów w całej Polsce.

 

WYGODA

Wystarczy włożyć dokumenty do koperty i zakleić. Nie trzeba nawet wpisywać nazwy biura czy adresu. Przesyłka dotrze do nas na pewno!

 

SZYBKOŚĆ

Szybko, a właściwie błyskawicznie. Praktycznie 100% przesyłek dociera do nas już następnego dnia. (InPost twierdzi ostrożnie, że to "tylko" 98%)

 

PROSTOTA

Wystarczy wypełnić prosty formularz aby otrzymać bezpłatny kod SMS. Z kodem należy udać się do wybranego paczkomatu, wpisać go i włożyć przesyłkę do skrytki, która się otworzy. To wszystko.

 

BEZPŁATNIE

Bierzemy na siebie koszty przesyłki dokumentów. Każdy klient MC-OFFICE ma możliwość (raz w miesiącu) darmowego przesłania dokumentów do siedziby biura.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Każde wysłanie dokumentów do biura jest potwierdzone wydrukiem z nadania dla klienta. Dokumenty włożone do zaklejonej koperty lub paczki są bezpiecznie przekazywane do nas. 

 

 

Zobacz więcej 

Naszym partnerem obsługującym 

Paczkomaty

jest:

InPost

Więcej informacji o działaniu paczkomatów znajdziesz tu

NASI KLIENCI

PODRÓŻE - EVENTY - INTEGRACJA - WYJAZDY

W dziale TRAVEL znajdziecie Państwo naszą ofertę organizacji imprez firmowych dla załogi czy kontrahentów firmy. Przygotowaliśmy już dla naszych Klientów wiele atrakcyjnych ofert zarówno w kraju jak i za granicą. Organizujemy między innymi wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje wyjazdowe z bogatym programem zajęć dydaktycznych oraz odpowiednio zorganizowanym wypoczynkiem. Indywidualnie traktujemy każdego Klienta uważnie wsłuchując się w jego życzenia i dopasowując ofertę do jego potrzeb, jednocześnie służymy doświadczeniem w trakcie samej imprezy dbając starannie o każdy szczegół.

Zajmujemy się organizacją imprez od wielu lat a stale rosnąca liczba zadowolonych klientów, piękne miejsca oraz sprawdzone programy imprez są naszą najlepszą rekomendacją.

 

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 604 07 05 05, by uzyskać wyczerpujące informacje
lub napisz do nas na adres travel@mc-office.pl a my skontaktujemy się z Tobą.

Sprawdź już dziś naszą ofertę!

 

SZYBKOŚĆ

Podaj nam założenia dotyczące planowanego wyjazdu, ilość osób, formę wypoczynku, ulubione kierunki i budżet, a my szybko przygotujemy kilka interesujących propozycji.

 

WYGODA

Prześlemy na wskazany adres przygotowaną ofertę obejmującą szczegółowy plan wyjazdu, wykaz dopasowanych indywidualnie atrakcji w miejscu pobytu, praktyczne wskazówki dla wyjeżdżających.

 

KOMUNIKACJA

Na bieżąco będziemy ustalać szczegóły oraz informować o naszych ustaleniach wybrany hotel i lokalnych organizatorów atrakcji, żeby impreza udała się znakomicie.

 

KOMPLEKSOWO

Zajmiemy się wszystkim zarówno na etapie przygotowania jak i w trakcie trwania imprezy. Nasi doświadczeni pracownicy starannie przygotują Twój sukces.

 

OPŁACALNOŚĆ

Zajmujemy się tym od lat więc wiemy jak negocjować ceny noclegów, wybierać najlepsze atrakcje i uzyskać dodatkowe profity dla naszych klientów, tak żeby impreza opłaciła się wszystkim.

 

TERMINY

Najlepsze miejsca są zazwyczaj obłożone z dużym wyprzedzeniem, wiemy o tym dlatego przygotowujemy dla klientów kilka wariantów obejmujących różne miejsca lub inne dogodne terminy.

 

Zobacz film i wybierz swoje ulubione miejsce

 

Współpracujemy między innymi z hotelami

 

NASI KLIENCI

Siedziba firmy w Katowicach?
Dlaczego nie? Prestiż się liczy.

 

We współpracy z Katowickim Centrum Przedsiębiorczości oferujemy prestiżowy adres pod którym można zarejestrować swoją firmę. Biuro mieści się przy Alei Bolesława Krzywoustego 4/1 na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Oferta wirtualnego biura obejmuje:

 

 

ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

Adres pod którym Klient może zarejestrować swoją firmę lub dopisać go jako kolejne miejsce prowadzenia działalności

 

OBSŁUGA KORESPONDENCJI

Odbiór i przechowywanie przez okres 3 miesięcy korespondencji i informowanie Klienta o jej nadejściu.

 

BIURKO DO PRACY

Przygotowane dla Klienta, wyposażone we wszystko co może się przydać biurko do pracy w miłej atmosferze.

 

MIEJSCE PARKINGOWE

Dedykowane na okres pracy przy biurku, spotkania z kontrahentami czy konferencji miejsce parkingowe.

 

SALA KONFERENCYJNA

W pełni wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjna na 14 osób do przeprowadzania spotkań czy szkoleń.

 

RABAT NA KSIĘGOWOŚĆ

Specjalne rabaty dla Klientów Katowickiego Centrum Przedsiębiorczości na prowadzenie księgowości przez MC-OFFICE!

 
Partnerem obsługującym wirtualne biura jest:
 

NASI KLIENCI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Opiekun klienta MC-OFFICEWieloletnie doświadczenie w pracy z naszymi klientami nauczyło nas, że jedną z najważniejszych wartości we współpracy z biurem rachunkowym jest stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Ciągłe zmiany, tak jak poczucie traktowania jak petenta są dyskomfortem dla większości klientów. Od początku ten aspekt współpracy z klientem jest dla nas szczególnie ważny. Nie chcemy, żeby czuł się źle czy był traktowany przedmiotowo. Konsekwentnie tworzymy zespół fachowców, którego zadaniem jest - oprócz prowadzenia spraw księgowych czy kadrowych - wspieranie klientów całą posiadaną wiedzą i umiejętnościami.

Wdrożyliśmy w MC-OFFICE model współpracy z klientami opierający się na bezpośrednim kontakcie. Każdy klient otrzymuje indywidualne wsparcie własnego opiekuna, który pracując z nim na co dzień najlepiej zna jego firmę i jest w stanie najefektywniej doradzić mu czy pomóc. Opiekun klienta w sytuacjach bardziej złożonych prowadzi dla klienta konsultacje z innymi specjalistami w naszej firmie oraz w razie konieczności zasięga opinii niezależnych fachowców i przedstawia klientowi optymalne warianty rozwiązań. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna i stanowi jeden z podstawowych standardów obsługi klienta w MC-OFFICE.

Indywidualny opiekun klienta jest w stałej dyspozycji, gotów pomóc czy doradzić w każdej sytuacji.