Sam pisze o sobie:

"Nazywam się Marek Bogdoł i mieszkam w Siemianowicach Śląskich. Jestem amatorem z 6-letnim stażem biegowym, który przed 30-stką zrzucił 11 kg i odkrył, że kończyny dolne mogą służyć nie tylko do chodzenia."

Pan Marek zgłosił się pytając nieśmiało o wsparcie, jak wielu przed nim. Różnica polega na tym, że przyniósł do pokazania nie tylko marzenie, ale i historię swojej długiej drogi, która go do tego marzenia przywiodła. Drogi, którą wybrał i konsekwentnie realizuje. Cieszę się, że mogliśmy go wesprzeć w realizacji marzenia jakim jest przebiegnięcie sześciu najważniejszych maratonów na świecie World Majors Marathons w Tokio, Bostonie, Londynie, Berlinie, Chicago i Nowym Jorku. 

Trzymamy kciuki za start w najbliższym Chicagowskim maratonie i zachęcamy również wszystkich do wspomożenia Pana Marka! Więcej informacji na stronie: drogadotokio.pl

 

 

Dla firm chcących jeszcze zmienić dotychczasowe biuro rachunkowe i nawiązać współpracę z MC-OFFICE przygotowaliśmy specjalną ofertę.

 

Regulamin promocji:

1. Oferta skierowana jest dla firm, które wiąże umowa z innym biurem rachunkowym, z okresem wypowiedzenia nie dłuższym niż 3 miesiące chcących podpisać umowę z MC-OFFICE.

2. W przypadku wypowiedzenia istniejącej umowy z dotychczasowym biurem rachunkowym i podpisania umowy na usługi MC-OFFICE, biuro pokryje koszt okresu wypowiedzenia poprzedniej umowy za:

     a) 1 miesiąc - przy podpisaniu umowy trwającej co najmniej 12 miesięcy,

     b) 2 miesiące - przy podpisaniu umowy trwającej co najmniej 24 miesiące,

     c) 3 miesiące - przy podpisaniu umowy trwającej co najmniej 36 miesięcy.

3. Kwota na pokrycie kosztów rozliczona zostanie jako rabat na usługi MC-OFFICE w wysokości wynikającej z faktury otrzymanej z dotychczasowego biura rachunkowego.

4. Kwota rabatu obejmuje wyłącznie koszt świadczenia usług księgowych, bez kosztów dodatkowych, kar, odsetek czy odszkodowań z tytułu rozwiązania wcześniejszej umowy.

5. W przypadku rozwiązania umowy z MC-OFFICE przed upływem okresu na który była zawarta Klient zobowiązany jest do zwrotu udzielonych rabatów.

6. Oferta obowiązuje od dnia ogłoszenia na stronie internetowej MC-OFFICE do odwołania.

 

Mariusz Czarnecki MC-OFFICE

 

 

Nasze nowa siedziba znajduje się w Katowicach przy ulicy Słonecznej 4. Już od jakiegoś czasu cieszymy się nowym biurem, ale dopiero teraz jest okazja pokazać je bliżej. Zapraszamy serdecznie na wirtualny spacer po naszym biurze.

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy MC-OFFICE oraz ekspansją na nowe rynki, poszukujemy kandydatów do naszego zespołu. Jeśli jesteście zainteresowani pracą lub współpracą z nami albo znacie kogoś, kto szuka stabilnej firmy pozwalającej na rozwój zawodowy - zapraszamy do kontaktu! Więcej szczegółów na stronie kariera

 

Z przyjemnością informujemy, że mając na uwadze wygodę obecnych oraz przyszłych klientów biura rachunkowego MC-OFFICE od sierpnia 2016 roku otworzyliśmy w Katowicach Biuro Obsługi Klienta MC-OFFICE. Biuro mieści się przy Al. Bolesława Krzywoustego 4 lok 1 (Osiedle Tysiąclecia). W nowej lokalizacji będzie można przekazać lub odebrać dokumentację księgową firmy oraz załatwić wiele bieżących spraw.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim zdrowych, pogodnych i szczęśliwych świąt a w nadchodzącym Nowym 2016 Roku samych sukcesów zawodowych oraz w życiu prywatnym.

Korzystając z tej okazji chcę również serdecznie podziękować wszystkim klientom za zaufanie jakim obdarzają MC-OFFICE kolejny już rok, a które jest niezwykle zobowiązujące i motywujące, a także pracownikom i współpracownikom za profesjonalną pracę, lojalność oraz zaangażowanie w budowanie firmy oraz wszystkim partnerom dzięki którym MC-OFFICE stale rozwija swoją ofertę.

Mam nadzieję, że nadchodzący 2016 rok przyniesie same pozytywne zmiany czego sobie i Państwu życzę!

Mariusz Czarnecki
MC-OFFICE

Informujemy, że ruszyła właśnie niezwykła promocja na usługi Biura Rachunkowego MC-OFFICE. Każdy klient, który podpisze z nami umowę na świadczenie usług w trakcie jej trwania może skorzystać z promocyjnej oferty pozwalającej na zmniejszenie miesięcznego kosztu świadczenia usług do 1 złotego. Oferta jest czasowa, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o niezwłoczny kontakt.

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu w dniu dzisiejszym (14 sierpnia 2015 roku) umowy o współpracy z Katowickim Centrum Przedsiębiorczości w ramach której powiększyliśmy naszą ofertę o możliwość zarejestrowania firmy w Katowicach wraz z profesjonalną obsługą korespondencji, biurkiem do pracy czy salą konferencyjną. Dla klientów Katowickiego Centrum Przedsiębiorczości przygotowaliśmy specjalną ofertę na nasze usługi księgowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tu.

Przypominamy, że 30 czerwca upływa ostateczny termin w którym Zarządy spółek kapitałowych zobowiązane są do zwołania Walnego Zgromadzenia w celu zatwierdzenia sprawozdania finansowego za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2014 roku. Obowiązek ten wiąże się również z koniecznością przesłania sprawozdania finansowego oraz odpisów uchwał (w terminie 14 dni od daty zatwierdzenia) do właściwego Sądu Rejonowego KRS oraz (w terminie 10 dni) do właściwego Urzędu Skarbowego. Przypominamy o tych obowiązkach, ponieważ zaostrzyły się sankcje z tytułu niewykonania powyższych obowiązków.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. 

Wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej certyfikat bezpieczeństwa SSL zapewniający bezpieczeństwo klientom MC-OFFICE oraz innym odwiedzającym naszą stronę www.

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.