czwartek, 12 luty 2015 00:00

Współpraca z InPost

MC-OFFICE jako pierwsze biuro rachunkowe w Polsce wdrożyło innowacyjny system przekazywania dokumentów księgowych dla swoich klientów. 

Podpisaliśmy umowę z firmą, która rewolucjonizuje znane do tej pory pojęcie poczty w Polsce i na świecie, wdrażając system przesyłek za pomocą sieci paczkomatów. Mowa oczywiście o grupie InPost. Wykorzystując stworzoną przez InPost usługę Szybkie Zwroty przeznaczoną w założeniu do obsługi zwrotów towarów do sklepów internetowych wymyśliliśmy nowatorski system łatwego przekazywania przez klientów MC-OFFICE dokumentów do naszego biura rachunkowego. W ten sposób oszczędzamy dla naszych klientów koszty dojazdu do nas oraz - co ważniejsze - czas, który tracili na dojazd do naszego biura. 

Przesłanie dokumentów za pomocą paczkomatów firmy InPost odbywa się szybko i łatwo. Paczkomaty dostępne są całą dobę przez siedem dni w tygodniu, co pozwala naszym klientom nadanie przesyłki w dogodnym dla siebie miejscu i momencie. Bez konieczności adresowania koperty i stania w kolejkach, a dokumenty docierają do nas już następnego dnia. Każdy klient ma możliwość jednorazowego (w każdym miesiącu) bezpłatnego skorzystania z tej formy przekazania dokumentów do naszego biura.